about

29. dubna 2006 v 14:29 | lushi

o čem se zde dočtete:

--- kdo (ne)jsem --- o čem píšu --- a --- proč píšu na blog.cz ---

Kdo (ne)jsem

Já vám první řeknu, kdo nejsem.
Nejsem Češka, holka, dvacátnice, studentka. Mé jméno mě nijak zvlášť necharakterizuje a to, jak chodím oblékaná, o mě příliš nevypovídá.

Poslouchám hudbu, sleduju filmy a seriály, čtu knihy, chodím na výstavy, ale nemyslím si, že by předměty těchto činností o mě vypovídaly něco víc. Snad jen to, co se mi líbí v danou chvíli a co ne.

Kdo tedy jsem?
Nevím.

Ale myslím, že se nikdy nezmění moje posedlost konzumací informací.

O čem píšu

Nejčastěji píšu o tom, jak se cítím. Z tohoto nejčastěji nejčastěji píšu o intenzivních pocitech či náladách. Ty bývají většinou celkem negativní. Proč to dělám? Lidi si přece nechtějí číst o trápení jiných lidí. V tomto ohledu jsem se na lidi vykašlala. Psaní je mou terapií, díky psaní si urovnávám myšlenky. Tato terapie je účinnější, když se má slova dostanou k čtenáři. A proto své slabiny prozrazuju na blogu.

ALE!

Píšu i o pozitivních a krásných věcech. Moc ráda sdílím tipy na hezkou hudbu, skvělé filmy, parádní výstavy, úžasné události, super videa, úchvatné podniky, ňamí produkty a tak dále.

Pokud zažiju extra vzrušující zážitek, moc ráda se o něj podělím. Ráda totiž lidem dokazuju, že mé místo není pouze na Internetu, ale že žiju i nějaký reálný život. A tak subjektivní ohlédnutí za koncerty, festivaly a podobně tu vždycky byly a vždycky budou.

Stále víc píšu články jen tak, o věcech. Prostě co mě napadne. Napadne v dobrém slova smyslu. Nechávám se strhnout nápady a myšlenkami a můj blog už není výhradně deníčkem.

Proč blog.cz?

Když byla L. ještě mládě, vstoupila do světa Internetu. První místo, kde zatoužila po nové identitě, byl xchat. Tehdy se narodila lushi. lushi jsem já. Putovala jsem Internetem a 29. dubna 2006 jsem si založila blog. Tento blog. Společně s ním jsem prošla mnoha stádii, které není třeba popisovat. Tento blog vždycky nesl stopu svého i mého vývoje. Za tuto stopu jsem se styděla, proto jsem zkusila žít jinde. Na bloggeru, píše.cz, tumblru, plurku. Většinou pod jinými pseudonymy. Ale vždycky jsem se vrátila, blog.cz nedokážu opustit. Se svými mladickými chybami jsem se smířila a respektuju je. Bez nich bych nebyla taková, jaká jsem. blog.cz je mou součástí, kterou již nechci vyměňovat. Upgrade by mi vyhovoval... /hipster mode on/ ... ale proč nezůstat old school? Schválně, kolik lidí s blogem založeným v roce 2006 znáte? /hipster mode off/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.